Bilgisayar Teknik Servis Hizmetlerimiz 0212 236 46 54

Özdemir Bilişim, bilgisayar teknik servisi alanında uzman kadrosu ile birlikle 20 yıldır firmalara uzaktan destek ve yerinde destek hizmeti vermektedir. IT danışmanlığı arayışında olan firmalara çözüm ortağı olmak ve süreçleri beraber yürütmek için kurulmuştur.

Beşiktaş bilgisayar teknik servisi olarak hizmete başlayan Özdemir bilişim , sunucu , ağ , yedekleme , antivirüs, kamera kurulum, OEM ürün satışı, telefon yedekleme ve yazılım yükleme gibi çözümlerle müşterilerine yardımcı olmaktadır. Yeni donanım alımı arızalanan bilgisayar ve diğer cihazların Beşiktaş bilgisayar teknik servisinde onarım süreçlerini yürütmekteyiz.

Yaptığımız işler arasında bilgisayar teknik servisi, network kurulum, sistem kurulum, server kurulum, kamera kurulum, bilgisayar malzemesi satışı gibi konularda müşterilerimize çözüm ortağı arayışında ışık tutmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve kalıcı çözüm bizim temel prensiplerimizdir. Beşiktaş bilgisayar teknik servisi olarak arıza ile servisimize giriş yapan cihazlarınıza ücretsiz arıza tespiti yapmaktayız. Ve sizleri doğru şekilde yönlendirmekteyiz.

Sürekli kendini geliştiren ve yetenek kazanan Özdemir Bilişim müşteri odaklı çalışmaktadır , müşterinin ne istediğini bilmekte ve istediğini sunmaktadır.

Bizim diğer firmalardan farkımız güçlü kadromuz ve referanslarımızdır.

WhatsApp chat